111

(0332) 24 10 90
(067) 332 44 52
(050) 438 48 05

Гарантія

Гарантія та сервісне обслуговування

На товари, придбані в нашому магазині, надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Передбачена гарантія на строк від 14-ти днів до 36 місяців залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказаний в гарантійному талоні, який ви отримуєте при покупці. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника або гарантійний талон магазину «Кобза».

Будьте уважні! При отриманні товару обов'язково перевірте відсутність дефектів і комплектність (визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).

Гарантійне обслуговування здійснюється сервісними центрами, що сертифіковані виробниками. Їх адреси і телефони вказані на Вашому гарантійному талоні.

Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає товарний чек і гарантійний талон, в якому зазначаються:

  • модель;
  • серійний номер;
  • гарантійний термін;
  • дата продажу товару.

Будь ласка, зберігайте товарний чек і гарантійний талон протягом усього терміну гарантії.

Термін ремонту визначається авторизованим сервісним центром, у разі виникнення проблем з сервіс-партнером, звертайтеся в інтернет-магазин «Кобза».

 

Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживачів».

Щоб використовувати цю можливість, будь ласка переконайтеся що:

  • товар, не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Контакти

43021, Україна, місто Луцьк, вулиця Стрілецька, будинок 31.

+38(050)4384805 | +38(067)3324452

Новинна розсилка