111

(0332) 24 10 90
(067) 332 44 52
(050) 438 48 05

Оплата та доставка

Оплата

Готівкою.

Оплата готівкою при отриманні товару (тільки для мешканців Луцька).

Безготівковий розрахунок.

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Visa и MasterCard

Оплата за допомогою платіжної карти здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом, СМС або електронною поштою надішле Вам номер нашої картки, на яку Ви зможете перевести вказану у замовленні суму в касі відділення будь-якого банку або за допомогою будь-якої онлайн системи переведення коштів (наприклад, Приват24). Звертаєму увагу, що при переказі оплати на нашу карту необхідно обов'язково вказувати Ваше Прізвище, Ім'я та По-батькові для перевірки оплати замовлення.

 

Доставка

Доставка товарів у межах Луцька безкоштовна.

Якщо товар був замовлений та оплачений до 12 год., він буде доставлений у той же день (за наявності на складі). У будь-якому випадку, наші менеджери узгодять з Вами оптимальний для Вас час та умови доставки. При бажанні, Ви можете особисто забрати товар з нашого магазину, що знаходиться за адресою: 43021, м. Луцьк, вул. Грушевського...

Доставка по Україні.

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Після того, як Ви проведете оплату товару, ми відправляємо Ваше замовлення за призначеною адресою. Вартість доставки згідно тарифів Нової Пошти. Терміни доставки 2-7 робочих днів за умови наявності товару на складі.

Контакти

43021, Україна, місто Луцьк, вулиця Стрілецька, будинок 31.

+38(050)4384805 | +38(067)3324452

Новинна розсилка