111

(0332) 24 10 90
(067) 332 44 52
(050) 438 48 05

Покупцям

Оплата

Готівкою

Оплата готівкою при отриманні товару (тільки для мешканців Луцька).

Безготівковий розрахунок

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом або електронною поштою надішле Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі відділення будь-якого банку або з розрахункового рахунку Вашої фірми. Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Visa и MasterCard

Оплата за допомогою платіжної карти здійснюється наступним способом: після оформлення замовлення, менеджер магазину факсом, СМС або електронною поштою надішле Вам номер нашої картки, на яку Ви зможете перевести вказану у замовленні суму в касі відділення будь-якого банку або за допомогою будь-якої онлайн системи переведення коштів (наприклад, Приват24). Звертаєму увагу, що при переказі оплати на нашу карту необхідно обов'язково вказувати Ваше Прізвище, Ім'я та По-батькові для перевірки оплати замовлення.

 

Доставка

Доставка товарів у межах Луцька безкоштовна

Якщо товар був замовлений та оплачений до 12 год., він буде доставлений у той же день (за наявності на складі). У будь-якому випадку, наші менеджери узгодять з Вами оптимальний для Вас час та умови доставки. При бажанні, Ви можете особисто забрати товар з нашого магазину, що знаходиться за адресою: 43021, м. Луцьк, вул. Стрілецька, буд. 31.

Доставка по Україні

Доставка по Україні здійснюється Новою Поштою. Після того, як Ви проведете оплату товару, ми відправляємо Ваше замовлення за призначеною адресою. Вартість доставки згідно тарифів Нової Пошти. Терміни доставки 2-7 робочих днів за умови наявності товару на складі.

 

Гарантія та сервісне обслуговування

На товари, придбані в нашому магазині, надається гарантія, яка підтверджує зобов'язання по відсутності в товарі заводських дефектів. Передбачена гарантія на строк від 14-ти днів до 36 місяців залежно від сервісної політики виробника. Термін гарантії вказаний в гарантійному талоні, який ви отримуєте при покупці. Підтвердженням гарантійних зобов'язань є гарантійний талон виробника або гарантійний талон магазину «Кобза».

Будьте уважні! При отриманні товару обов'язково перевірте відсутність дефектів і комплектність (визначається описом виробу або посібником з його експлуатації).

Гарантійне обслуговування здійснюється сервісними центрами, що сертифіковані виробниками. Їх адреси і телефони вказані на Вашому гарантійному талоні.

Право на безкоштовне гарантійне обслуговування дає товарний чек і гарантійний талон, в якому зазначаються:

  • модель;
  • серійний номер;
  • гарантійний термін;
  • дата продажу товару.

Будь ласка, зберігайте товарний чек і гарантійний талон протягом усього терміну гарантії.

Термін ремонту визначається авторизованим сервісним центром, у разі виникнення проблем з сервіс-партнером, звертайтеся в інтернет-магазин «Кобза».

 

Повернення товару

Ви можете обміняти або повернути товар протягом 14 днів після покупки. Це право гарантує вам «Закон про захист прав споживачів».

Щоб використовувати цю можливість, будь ласка переконайтеся що:

  • товар, не був у використанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т. п.;
  • товар повністю укомплектований і не порушена цілісність упаковки;
  • збережені всі ярлики і заводське маркування.

Якщо товар не працює, обмін або повернення товару здійснюється тільки за наявності висновку сервісного центру, авторизованого виробником, про те, що умови експлуатації не порушені.

Контакти

43021, Україна, місто Луцьк, вулиця Стрілецька, будинок 31.

+38(050)4384805 | +38(067)3324452

Новинна розсилка