111

(0332) 24 10 90
(067) 332 44 52
(050) 438 48 05

Музичний магазин «Кобза», інтернет-магазин музичних інструментів Луцьк, Ковель, Рівне, Львів

Про нас

kobza_shop

«Кобза» є найбільшим у Волинській області музичним магазином за площею та асортиментом пропонованих товарів, як на вітрині, так і під замовлення.

Музичний магазин «Кобза» пропонує максимальний вибір музичних інструментів у Луцьку, Ковелі та Волинській області, як за ціною, так і за класом.

Ми пропонуємо купити музичні інструменти, звукове та світлове обладнання необхідне як для початківців, так і для професіоналів. У нас - доступні та актуальні Ціни на гітару, піаніно, синтезатор, ударні інструменти або звукове обладнання доступні.

У нас ви знайдете як бюджетні варіанти для початківців, так і більш професійні моделі для музикантів. Музичні інструменти - це наша робота і наша гордість. Ми розширюємо асортимент щодня, працюємо над наповненням нашого інтернет-магазину.

Купити музичні інструменти на будь-який смак і різної цінової категорії ви можете у Луцьку, Рівному, Львові, Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та по всій територій України. Ми оперативно відправимо ваше замовлення зручним для вас перевізником.

Інтернет-магазин «Кобза» - це простий, надійний і швидкий спосіб купити музичні інструменти, звукове, студійне та світлове обладнання.

Ми завжди орієнтуємося на широке коло покупців - серед наших клієнтів є як професійні музиканти, так і просто любителі музики. Ми хочемо, щоб кожна мить вашого життя була наповнена чудовою і головне якісною музикою, яка робитиме вас і ваших близьких щасливими! 


Контакти

43021, Україна, місто Луцьк, вулиця Стрілецька, будинок 31.

+38(050)4384805 | +38(067)3324452

Новинна розсилка