Кошик
21 відгук
Ціни та наявність уточнюйте при замовленні
+380504384805
+380504384805
+380673324452
Магазин музичних інструментів "Кобза"

Йона Нільсон випустив свій сольний сингл створений на VOX Continental

Йона Нільсон випустив свій сольний сингл створений на VOX Continental

Йона Нільсон з відомого бенду Dirty Loops випустив свій сольний сингл, виконавши його на Vox Continental

Вокаліст і клавішник шведської джаз-фьюжн групи Dirty Loops Йона Нільсон (Jonah Nilsson) випустив сольний сингл “Coffee Break”. Проект Dirty Loops створив музикантові світову славу.


Йона Нільсон має довгу історію співпраці з Korg, завжди використовуючи Korg Kronos під час живих виступів на сцені.

Його нова композиція звучить у стилі R&B з поп-елементами. До синглу залучили американського джазового бас-гітариста, переможця премії Греммі Рішара Бону.

Cингл виконаний на особливому інструменті - VOX Continental, повністю оновленій версії надзвичайно популярного транзисторного електро-органу VOX 1962 року випуску.

У свій час перший VOX Continental був створений для використання гастролюючими музикантами. Він швидко став дуже популярним завдяки своєму яскравому звуку та оригінальному вигляду.

Vox Continental - унікальний інструмент, який і досі асоціюють з рок-н-ролом 60-х років. На своїх виступах ним користувалися клавішники гуртів Beatles, Animals, Dave Clark Five, Doors, Monkees та багато інших.
Нова модель VOX Continental 2017 року також має яскравий вигляд і неймовірні сценічні можливості. Інструмент так сподобався Нільсону, що він вирішив долучити його до свого арсеналу й записати нову композицію, використовуючи  VOX Continental.

Інші новини