Кошик
21 відгук
Ціни та наявність уточнюйте при замовленні
+380504384805
+380504384805
+380673324452
Магазин музичних інструментів "Кобза"

Sennheiser HD 820 – унікальні закриті динамічні навушники вже в Україні!

Sennheiser HD 820 – унікальні закриті динамічні навушники вже в Україні!

Для зниження резонансів, кришки перетворювачів в цій моделі виконані з високоміцного скла особливої форми.

Модель HD 820 офіційно була представлена на CES-2018 у Лас-Вегасі в початку цього року, де новинка викликала справжній фурор.

Присутнім на презентації відвідувачам виставки і представникам численних ЗМІ дійсно було, чому дивуватися.

Динамічні стереофонічні HD 820 з охоплюючими амбушюрами в буквальному сенсі розносять на шматки всі існуючі шаблони, надаючи своєму слухачеві дивно чистий і реалістичний звук, який раніше вважався просто неможливим для навушників з закритим акустичним оформленням, і який, тим не менш, тепер по праву вважається новим еталоном якості звучання для навушників такого типу.

Звукове поле HD 820 зачаровує своєю природністю і реалістичністю. Така якість і глибина звучання досягаються за рахунок застосування особливого нововведення. Над обома RingRadiator-ами (фірмовими кільцевими випромінювачами Sennheiser) цих навушників розташовані спеціальні скляні кришки. Кожна цілком виконана з випуклого скла Gorilla Glass особливої запатентованої форми і ефективно відображає звукові хвилі між тильною стороною випромінювачів і поглинальними камерами, знижуючи тим самим до мінімуму неминучі виникаючі у процесі роботи навушників резонанси.

Модель HD 820 розроблена і виробляється на заводі компанії Sennheiser у Німеччині з винятковою увагою до кожної, навіть найдрібнішої деталі конструкції.

Інші новини