Кошик
21 відгук
Ціни та наявність уточнюйте при замовленні
+380504384805
+380504384805
+380673324452
Магазин музичних інструментів "Кобза"

Бренд ALLEN & HEATH випустив карту DANTE 96кГц для SQ

Бренд ALLEN & HEATH випустив карту DANTE 96кГц для SQ

Компанія Allen & Heath нарешті починає продаж гаряче очікуваної карти Dante для своєї серії SQ. SQ - перший компактний мікшер, що забезпечує повний інтерфейс 64x64 каналу, 96 кГц для мережі Dante.

Мікшер SQ, оснащений картою SQ Dante, може легко підключатися до підсилювачів з характеристиками 96 кГц, інтерфейсів і інших пристроїв. Крім спрощення системної інтеграції, нова карта дозволяє здійснювати цифровий поділ і запис безпосередньо на комп'ютер, що робить її потужним доповненням до систем SQ під час роботи з живим звуком, інсталяції та запису. Карта SQ Dante може бути замінена на відповідну характеристикам 48кГц для використання в існуючих мережах Dante і є готовою до роботи з Dante Domain Manager.

"Нарешті! Ми раді, що зробили карту SQ Dante доступною для дуже багатьох клієнтів SQ, які терпляче чекали її випуску, - коментує Кейт Джонсон (Keith Johnson), менеджер по продукції SQ. - Наша команда R & D працює з хорошими людьми в Audinate над кастом-реалізацією Dante HC, щоб забезпечити велику кількість каналів, параметри 96 кГц - для максимальної користі від застосування SQ XCVI FPGA. Іноді на створення приголомшливого продукту потрібно трохи більше часу, ніж для отримання простого варіанту, але ми впевнені, що результати того варті".

Інші новини