Кошик
21 відгук
Ціни та наявність уточнюйте при замовленні
+380504384805
+380504384805
+380673324452
Магазин музичних інструментів "Кобза"

Ексклюзивне інтерв'ю з Marcus King

Ексклюзивне інтерв'ю з Marcus King

Мабуть ви вже не раз чули це питання, але варто таки уточнити як ви відкрили для себе гітару?  

Музика в моїх генах : мій дідусь був гітаристом, як і мій батько, прадід грав на скрипці, тому я просто виріс, граючи на гітарі .

-  Отже, ваш батько займався музикою професійно? 
- Так. Він займається цим і досі, гітара супроводжує його протягом всього життя.

- Чи виконує він щось подібне до Вашого стилю музики? Я маю на увазі, чи розвивалась ваша музика на основі того, що ви чули від нього? 
- І так, і ні. В тій самій мірі, що й музика мого дідуся. Він грав у багатьох країнах Заходу з Чаком Беррі та Ventures. А мій тато грав, до речі, в дусі Allman Brothers, Foghat і Wishbone Ash.

- Подібно до того, що ми зараз називаємо класичним роком? 
- Так, і він опинився в цих групах в 70-х роках, а також грав у деяких групах в 80-х і 90-х роках. Таким чином, цього було достатньо. Мій тато також був затятим блюзменом, тому я мав нагоду вивчати та використовувати його музичну колекцію, що, безперечно, мало вагомий вплив на мою творчість.

- Отже, можливо, ви наслідували гітарні техніки або стилі, що знайшли у батьковій колекції?  
- Ну, я копався у всьому, що міг знайти. Я б сказав, що формування мого власного гітарного стилю в основному пов'язане з тим, що я свідомо переставав наслідувати інших гітаристів, тому міг зосередитись на досягненні кардинально іншого звучання, щоб раптом не стати недосконалою версією когось іншого.

 

- Ну так, бути чиєюсь тінню, це точно не про Вас ...  
- Дякую. Також я слухав багато тенор-саксофонів, на мій погляд він чимось схожий на гітару. Я маю на увазі, що можна наслідувати деякі саксофонні звуки, імітітуючи процес дихання, що постає фундаментальним елементом виразності для духових музичних інструментів. Тому, задяки саксофону, я навчився робити паузи, беручи «дихання» між фразами.

- Для особи вашого віку у вас не лише фізичні здібності та спритність, але й ґрунтовний музичний фундамент. Так чи інакше, зараз ви записуєте новий альбом. Що ви можете розказати нам про це? 
- Так, "Carolina Confessions" це свого роду концептуальний альбом про пошуки певних абсолютів. В ньому втілюється своєрідна концепція, що відображає визнання ваших гріхів і звільнення від своєї совісті.

- Там зустрічається багато елементів блюзової музики. Так, що це досить непрості речі. Отже, над цим альбомом Ви працюєте з новим продюсером? 
- Його називають Дейв Кобб і робота з ним – це незабутній досвід, тому що Дейв справжній фахівець своєї справи, і співпраця з ним приносить лише задоволення.

- Отже, коли ви відкрили для себе помаранчеві підсилювачі Orange, і що наштовхнуло Вас на них? 
- Одного разу, я почув підсилювач - AD30 і не зміг зрозуміти, як такий звук може проходити крізь такий маленький кабінет. У цей момент, я справді закохався у це звучання. Така ж історія з моїм татом, ще коли я був дитиною, він розказував про помаранчеві підсилювачі. Я думаю, Wishbone Ash  використовував Orange, чи не так? Так чи інакше він говорив, що одного дня, я знайду для себе свій помаранчевий підсилювач.

- Отже, ви зараз граєте в Rockerverb 50 MKIII. Що ви можете сказати про його звучання ? 
- Я люблю реверберацію. Я - ревербератор. Я повинен це мати. Отже, коли Rockerverb 50 MKIII з’явився, і ви познайомили мене з ним, я був враженим, адже це схоже, саме те, що мені необхідно. 

Спасибі за Ваш час Маркусе, всього найкращого.

Інші новини