Корзина
35 отзывов
Ціни та наявність уточнюйте при замовленні
+380504384805
+380504384805
+380673324452
Магазин музичних інструментів "Кобза"

Roland GO: Mixer Pro перетворює смартфон в студію звукозапису

Roland GO: Mixer Pro перетворює смартфон в студію звукозапису

Чудова новина для тих, хто любить створювати власну музику за допомогою смартфона або планшета.

Адже саме для вас незабаром стане доступним для продажу компактний мікшер Roland GO: Mixer Pro. Новинка являє собою вдосконалену версію компактного мікшера GO: Mixer, сумісного з iOS- і Android-пристроями. Відповідно, як і його попередник, новинка орієнтована на мобільних музикантів. Крім того, пристрій стане незамінним помічником для відеоблогерів, ну і звісно ж, для всіх інших творців контенту.

Мобільна студія з Roland GO: Mixer Pro

Roland GO: Mixer Pro перетворить ваш смартфон чи планшет в мобільну студію. Це можливо завдяки вбудованим 9 входам, що дозволить підключати й мікшувати до дев’яти джерел звуку відповідно. Це можуть бути мікрофони (в тому числі з фантомним живленням), драм-машини, клавішні, гітари, інші інструменти.

Найбільш примітним є те, що в каналах, рівень сигналу можна регулювати незалежно. Відповідно, також передбачений і загальний регулятор. Не забув виробник і про підключення для моніторингу навушників, причому рівень сигналу їх знову-таки регулюється.

Корисна функція Center Cancel. Вона зменшує рівень вокалу в треку, що використовується (кінцевий результат залежатиме від показників вихідного запису). Найважливіше, що GO: Mixer Pro працює з додатками Roland 4XCamera і Virtual Stage Camera. Завдяки чому, можна створити музичні відеозаписи з екраном поділу, а також заміною фону

Другие новости