Продавец Магазин музичних інструментів "Кобза" развивает свой бизнес на Prom.ua 3 года.
Знак PRO означает, что продавец пользуется одним из платных пакетов услуг Prom.ua с расширенными функциональными возможностями.
Сравнить возможности действующих пакетов
Корзина
38 отзывов
Ціни та наявність уточнюйте при замовленні
+380504384805
+380504384805
+380673324452
Магазин музичних інструментів "Кобза"

Про першу гітару. Поговоримо про те як і де шукати свій перший інструмент.

Про першу гітару. Поговоримо про те як і де шукати свій перший інструмент.

Перед тим як розпочати пошуки необхідно добре підготуватися, а саме - визначитися з тим, що це має бути за гітара (акустична чи класична), на яку суму і чи готові у вас вдома до появи джерела гучних звуків.))) тож почнемо.

По-перше: Де обирати?
 
  а) в інтернеті - там дешевше. Цей варіант має одну дуже суттєву ваду. Гітару не можна добре роздивитися і пограти на ній. Якщо купуєте через інтернет зверніть увагу на відгуки і рейтинг продавця, великим плюсом буде рекомендація від знайомих.

  б) в магазині. Звичайно великий магазин музичних інструментів (такий як Кобза) є ідеальним місцем для таких покупок. Серед плюсів: великий вибір, дилерські ціни, гарантія якості від виробників, спеціальне місце, де можна грати і тестувати інструменти стільки скільки вам буде потрібно, консультація кваліфікованого продавця.

По-друге: на яку суму?

 а) до 2000 грн. Серед нових інструментів здебільшого йдеться про Maxtone, Parksons або про виробників які зустрічаються ще рідше. Це краще ніж радянська гітара у діда на горищі, але не більше того. Інструмент якось звучить, але загальна якість таких виробів не висока. Можуть клинити кілки або навпаки занадто швидко відпускати стрій. Також на деяких ладах може зустрічатися характерний дзвін або інший не бажаний відзвук і так далі. Причому усі ці вади дуже часто вміщаються в межі норм ультрабюджетних гітар. 

б) від 2000 до 4000 грн. В цьому діапазоні цін набагато рідше трапляються дефекти. Основними гравцями на цьому полі є Cort, Yamaha - як правило дорожчі, але і якісніші. В цій ціні міожна знайти варіант Admira або Fender. 

По-третє: на що звернути увагу?

Найкраще покликати на допомогу вашого викладача або товариша який має значний досвід у грі на гітарі. Якщо такої можливості немає керуйтесь наступними порадами:

- Візуально оцініть те наскільки рівний і прямий гриф. Якщо гриф рівний можна роздивлятись далі, якщо кривий одразу відкладайте цей інструмент і просіть запропонувати інший.
 
- Уважно огляньте поверхню деки на наявність тріщин, зламів, дефектів лаку і розклейок. Також необхідно вивчити усі місця зклейок, клейка деки, бріджу та з'єднання грифу з декою.

- Оцініть відстань від струн до грифа (0,5-0,9 см) якщо йдеться про акустичну гітару? то це можна відрегулювати за допомогою анкера, якщо ж в класичній гітарі між струною і грифом можемо вставити вказівний палець просіть інший екземпляр.

- Перевірте наскільки легко і плавно крутиться механіка (кілки)

- Перевірте усі струни на усіх ладах на предмет бряжчання чи посторонніх звуків. 

- Звучання і зручність. Оскільки ці критерії є суб'єктивними слід довіритись собі. Оберіть те, що подобається вам в першу чергу вам.
  
Продовження теми у наступному випуску ;)

Другие новости