Кошик
21 відгук
Ціни та наявність уточнюйте при замовленні
+380504384805
+380504384805
+380673324452
Магазин музичних інструментів "Кобза"

JBL Pro SoundBar PSB-1 – професійний саундбар для готельного бізнесу

JBL Pro SoundBar PSB-1 – професійний саундбар для готельного бізнесу

Вимоги до аудіообладнання, що застосовується в готельних умовах, мають свою специфіку.

З одного боку, не можна нехтувати якістю відтворення – це те, що формує у гостя думку про місце, куди він, можливо, захоче повернутися або порекомендувати його друзям. 

З іншого боку, така система має бути міцною, легкою в обслуговуванні і водночас недорогою. Цим вимогам відповідає професійний саундбар JBL Pro SoundBar PSB-1.

JBL Pro SoundBar PSB-1 - це економічна активна звукова панель комерційного класу, спеціально розроблена для готельних номерів і кают круїзних лайнерів. Завдяки оптимізованому набору функцій Pro SoundBar в порівнянні зі звуковими панелями споживчого класу відрізняється вартістю і простотою управління, забезпечуючи при цьому відмінну якість звуку, безпеку і надійність.

Конструкція PSB-1 передбачає відтворення повного звукового спектру без необхідності використання окремого сабвуфера. При високій якості звуку система мінімізує його передачу в сусідні кімнати.

Для управління гучністю Pro SoundBar має обмежувач для вибору максимальної гучності звукової панелі. Крім того, для сумісності з будь-яким телевізором Pro SoundBar підтримує як фіксовану, так і змінну гучність джерела. Елементи управління перемикачем гучності і вибору гучності джерела розташовані в заглибленні задньої стінки і можуть бути закриті комплектної пластиною блокування, запобігаючи втручанню в ці настройки кого-небудь, крім обслуговуючого персоналу.

Специфічні умови застосування передбачають в системі чітке відтворення звуку на низьких рівнях гучності. Це дозволяє слухати саундбар без збільшення гучності до нав`язливих рівнів, які можуть перешкодити відпочинку в сусідніх номерах або каютах.

Крім того, саме фронтальне розташування джерел звуку забезпечує поліпшену чіткість у порівнянні з вбудованими в телевізор динаміками, які, як правило, звернені назад або вниз – при збільшенні гучності знижується якість відтворення і посилюється передача звуку через стіну в сусіднє приміщення, що особливо негативно для застосування в готелі. 

Специфіка використання висуває свої вимоги і до дизайну системи. Зокрема, в решітці спікера не використовується тканина, це полегшує чистку та обслуговування системи, а також знижує ймовірність його пошкодження. Крім того, умови застосування вимагають від моделі максимальної гнучкості і простоти управління – адже користувач навряд чи стане вивчати інструкції. Тому, незалежно від того чи регулюється гучність безпосередньо на звуковій панелі або на телевізорі, Pro SoundBar підтримує обидва варіанти за допомогою одного пульта, що керує всією системою.

Це реалізується завдяки ІЧ-управлінню Pro SoundBar. У випадку з фіксованим рівнем вихідного сигналу джерела (підключення до нерегульованого лінійного RCA-виходу телевізора), коли гучність регулюється на саундбарі, Pro SoundBar може «запам`ятовувати» характер ІЧ-імпульсу управління гучністю. Таким чином, можна використовувати будь-який пульт – програмований чи ні. Це дозволяє використовувати для всієї системи пульт телевізора.

У разі регульованого вхідного сигналу (наприклад, використання виходу для навушників телевізора) саундбар не вимагає управління гучністю. На задній панелі пристрою, закритій для загального доступу, є перемикачі управління гучністю (фіксоване джерело-змінне джерело) і перемикач обмеження максимальної гучності, який передбачає 4 рівні, від 60% до 100%.

Крім кабелю живлення і сигнального кабелю RCA додається адаптер-перехідник RCA (3,5 мм), що дозволяє підключити саундбар до виходу для навушників. У комплекті також є повний набір для настінного кріплення системи (два кронштейни), яку можна встановити і на плоску підставку.

Інші новини